Jdi na obsah Jdi na menu
 

13. ROČNÍK DD CUPU

7. 6. 2016

Ve čtvrtek jsme po snídani hned ráno v sedm hodin odjeli do Jablonce nad Nisou, kde se konal 13. ročník minikopané tzv. ,,dd cup“. Náš tým se skládal ze sedmi hráčů včetně našeho brankáře. Byli jimi Mike Pulo, Jakub Hron, Michal Chalupa, Mirek Šplíchal, Franta Mikó, Jan Gottwald a v brance dominoval Martin Kroužel. Hrálo se systémem rozdělení do dvou skupin a po té ,,pavoukem“, který určoval pořadí jednotlivých týmů. Hrací plochu označovala čtvrtka fotbalového hřiště, což nám velmi vyhovovalo. Hrálo se dvakrát 8 minut s dvouminutovými přestávkami. Počasí nám velmi přálo, po celou dobu. Celkem si přijelo zahrát osm dětských domovů včetně našeho. Zápasy byly řízeny krajskými rozhodčími, kteří se různě střídali. Byli jimi Špička Jan, Doubic Patrik a Trejbal Adam, ti byli ,,podvodníci“ zápasu. :D Po dohrání následovalo vyhlášení jednotlivých výsledků.

Naše družstvo za vedení pana Hejduka a Píra skončilo na 5. místě. Absolutním obhájcem poháru lvíčat se stalo mužstvo z FK Jablonec nad Nisou.

 

                                             Zapsal Honza G., žák 9. roč. ZŠ