Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vzkazy

Zde nám můžete napsat Vaše vzkazy, komentáře a pozdravy.

Budeme rádi, když se nám ozvou děti, které od nás odešly a napíší nám,

jak se jim v jejich životě daří.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Gaubmannová Olga, 19. 12. 2018 17:49)

Dobrý den,
chci Vám touto cestou poděkovat za krásně strávené odpoledne při vánoční besídce. Byla nádherná a předčila všechno mé očekávání! Děti byly skvělé.Děkuji Vám za práci s dětmi, za čas, který jim věnujete i nad rámec svých povinností. Slzička ukápla nejen při vystoupení Nikči.
Přeji Vám všem krásné pohodové svátky a v novém roce hodně štěstí, zdraví, rodinné i pracovní pohody.
S úctou Gaubmannová

Pozdrav

(Daniel Szénégetö, 15. 6. 2018 22:06)

Můj e-mail je senegeto@seznam.cz

Poděkování

(Říhová Markéta , 27. 2. 2017 13:09)

Dobrý den,
Jsem moc ráda, že jsem našla aspoň nějaký kontakt na Vás, jelikož ja uz všechny ztratila. Možná si už na mě pamatovat ani nebudete, ale i tak Vám chci moc poděkovat za příjemně strávené dětství. Moje máma se dodnes moc nevěnuje ani svým vnoučatům. Takže na Vás moc ráda vzpomínám i když jsem tomu dříve nevěřila. Koukám, že máte změnu ředitele. :) Kdepak mu je konec? A kdopak u vás ze zaměstnanců zůstal? Jak se máte? A myslim si pí. ředitelko, že my se asi známe. Prosím ať je to někdo koho znám. :( Rok 2004 cca :D S pozdravem Markéta Říhová

Re: Poděkování

(Pohořalá Gabriela, 21. 4. 2017 14:52)

Ahoj Markétko, samozřejmě, že se známe a že si na Tebe moc dobře pamatuji! Na ty tvoje velký kukadla se jen tak zapomenout nedá! Dej nám vědět, jak se Ti daří!

Re: Re: Poděkování

(Lukáš Demeter, 14. 2. 2018 8:50)

A Na mne jsi pamatujete ? :) paní Pohořala když jsem tam byl tak jsem vás mněl jen jako učitelku myslím na Zemněpis :) a teť jste Ředitelka ?

Re: Poděkování

(Daniel Szénégetö, 15. 6. 2018 22:05)

Pozdrav

(Daniel Szénégetö, 15. 6. 2018 22:02)

Dobrý den zdravím všechny pedagogi a vychovatelé hlavně ty které jsem zažil při mém pobytu tak i nové .Vlastně už ani nevím co dál psát snad jen to že díky vašemu ústavu jsem poznal a naučil se zodpovědnosti a jak se má správný člověk chovat a přistupovat k povinnostem . Jinak se mám dobré práci mám dobrou sice je to dřina ale zedníků je málo a tak jsem aspoň dobře a slušně ohodnocen jsem ženatý mám hodnou ženu která se o mě v nejtěžších chvílích postarala máme dvou letou dceru která je úžasná a celá po mámě . To je asi tak vše znáš se někdy zastavím i s rodinnou na pokec už to plánují ,po pravdě asi tak pět let a furt nic tak snad to někdy dopadne s pozdravem bývalí chovanec Daniel Szeznegeto

Jsem rád že jsem prošel DDŠ Vrchlabí

(Lukáš Demeter, 14. 2. 2018 8:45)

Zdravím všechny vychovatelky a učitele,ředitelku. Chtěl bych vydět nejaké fotky z doby kdy jsem byl DDŠ. Z roku 2008,2009. Dekuji psal jsem vám i na Email.?

vzpomínka

(Zdenka, 22. 11. 2017 17:44)

Dobrý den vzpomínám na roky u Vás,už jeto opravdu spoustu let ,byla jsem tam v roce 1973-1976,bože toto letí . Tenkrát byl ředitel p.Hampl ,moc jsem měla ráda vychovatelku Helenu Klazarovou a Jiráskovou .Flídrovou atd ....je mě jasné že už nikdo z nich z té doby u Vás už není. Já odcházela v roce 1976 do nového projektu -Rodinné Bunky v Náchodě - Bražci. Je mě líto že nemám z té doby u Vás ani jednu fotografii,lyžovala jsem a moc ráda ,to byla krásná doba a na chatě ve Strážném od kad jsme vždy chodily pěšky až na chalupu ,to byla štreka :-) bohužel syna partnerka co si našel tak její dcera má potíže a nastupuje k Vám je to útěkářka atd atd... věřím že u Vás z ní bude slušný člověk ,tak jako jsem já. Dnes to máte opravdu krásné jak jsem koukala,za mě jsme byly jen dívky . Těším se až se k Vám podívám i když už nikdo z mého pobytu u Vás není-myslím zaměstnance :-) J e toho moc co bych napsala ,ale jen jednoduše DÍKY ZATO ŽE JSTE.... Zden´ka Koričanská roz. Koissová nar.1960.

Re: vzpomínka

(jana, 17. 12. 2017 12:24)

dobry den, ja tam byla drive 1961-2, a to tam bylo jeste dost desny, ale p. Hampla pamatuji, byl to nas tridni ucitel, bohuzel ostatni jmena si nepamatuji.

Re: Re: vzpomínka

(Zdenka, 8. 1. 2018 7:06)

To jistě i paní vychovatelku Jiráskovou a Flídrovou atd ....jo bylo to tam děsný ,né tak volný a krásný jako dnes. Ale byla letní i zimní Olympiáda atd ....byla i legrace a cesta na chatu -horor haha...