Jdi na obsah Jdi na menu

Branně technický pochod v Dolním Lánově

3. 10. 2016

Dne 27. 9. 2016 jsme jeli do Dolního Lánova na sportovní akci, která se jmenuje "branně technický pochod" - zkráceně BTP. Když jsme tam přijeli, tak jsme si vzali startovní čísla a pití. Poté co pan učitel odjel, tak jsme se vydali do středně prudkého kopce a po rovině kde nás čekal start. Asi po 10-ti minutách se zahájil dolnolánovský BTP. Poté už začal závod. Holky běžely 3 km, a my kluci jsme měli 4 km. Děvčata vystartovala se startovním číslem 2, my jsme vystartovali po 18 minutách za nimi. Běželi jsme terénem a měli jsme plnit různé úkoly, například hod na plechovky, topografie, první pomoc, přírodověda, hod granátem na cíl, chůdy, lano. Doběhli jsme do cíle v čase: 56,15,1 a holky doběhly v čase:1,00,8,6. Potom jsme šli na vyhlášení výsledků. Holky obsadily 2. místo a my kluci jsme získali 3. místo. Holky dostaly medaile a bloky s fixy a my jsme dostali medaile a sprchové gely. Potom pro nás přijel pan učitel, se kterým jsme jeli zpátky na oběd. Celkově tuhle sportovní akci hodnotím velice dobře a úspěšně. Krásně jsme si to užili a jeli bychom zase.

Sepsal: žák ZŠ Lukáš D.